Česko-saúdská obchodní komora

czech-saudi-business-forum-PA2_4908-1000

Džidda – Saúdská podnikatel a honorární konzul České republiky v Království Saudské Arábie, Hussein Shobokshi zakláda Česká-saúdskou obchodní komoru v Praze, v hlavním městě České republiky.

Komora byla vytvořena na rozvoj a posílení hospodářských vztahů mezi Královstvím Saúdská Arábie a České republiky a cílem je postavení důvěry a překonat překážky, kterým se čelí v této oblasti.

České-Saúdská komora bude sponzorem prvního Česko-saúdské Business Forum, která se bude konat v Praze ve dnech 05.11.2014 a organizuje pražské Shobokshi Investment sro

Zakládající výbor České-Saúdské komory je v čele Husseina Shobokshi a českých firem zapojených do komory  G5, Merko, KF Legal a Linet.

Výše uvedené společnosti a další čeští členové nedávno zahájené česko-Saúdské komory budou vyzvány, aby vypracovaly silné ekonomické vazby mezi těmito dvěma ekonomikami prostřednictvím komunikace s vládními organizacemi a soukromým sektorem.

Komora bude také sponzorovat a partnerem návštěvy obchodních delegací mezi oběma zeměmi a oficiálně pořádat výstavy, konference a soukromé setkání s rozhodovacích orgánech v těchto dvou zemích. Komora je oficiálně licencován ministerstva obchodu České republiky. – SG

Zdroj: Saudi Gazette

http://www.saudigazette.com.sa/index.cfm?method=home.regcon&contentid=20140910217713